O nás

Dámy a pánové,

společnost ARFERO s.r.o. byla založena v roce 2007. Náš majitel firmy se vyučil v té firmě v České republice - AUTO SKODA v Mladé Boleslavi. Po studiích (BWL a Sportökonomie) a několikaletém exportním managementu u jedné větší, regionální velkoobchodní společnosti, založil svou soukromou firmu ARCONMAG-AWD-RB v Hofu / D.

Naše výrobky pocházejí především z České republiky, Německa, Slovenska, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Ruska, EU, zbytku Evropy a Asie.

Sortiment sahá od litých výrobků (odlitků) a zpracování oceli (všech druhů) až po výrobu přepravních a skladovacích kontejnerů. Dodáváme drobné díly pro automobilový průmysl a také velké díly pro ocelářský a stavební průmysl, jako jsou zábradlí a mostní díly. Výroba nebo zpracování probíhá dle technických výkresů nebo v případě náhradních dílů dle vzorků a technických specifikací. Velké a jednotlivé kusy jsou stejně možné jako výroba malých a sériově vyráběných dílů. Na přání lze obrobky dodat s tepelnou a/nebo povrchovou úpravou.

Neustále se snažíme v našem podnikání poznávat a hledat nové cesty. Společnosti a zákazníky se zájmem o naše produkty nejen vyhledáváme, ale také jim nabízíme možnost prodávat své výrobky a služby prostřednictvím naší společnosti v zemích západní a východní Evropy. Další alternativy zpracování, výroby a dodání jsou možné na základě konkrétních požadavků.

Dále nabízíme podporu/zprostředkování při distribuci výroby ve východní Evropě nebo EU. Podporujeme Vás na průmyslových veletrzích, mezinárodních výstavách, při hledání vhodného místa a při zakládání Vaší pobočky resp. filiálky. Mohli bychom pro Vás prozkoumat prodejní trh Vaších produktů. Hledáte silného partnera ve východní či zapadni Evropě nebo v EU? Pomůžeme Vám.

Vzhledem k našim dovednostem, zkušenostem a velmi dobré geografické poloze (Aš /CZ) v příhraniční oblasti D/CZ v srdci Evropy jsme přesvědčeni, že jsme tím správným partnerem, kontaktním zprostředkovatelem a zástupcem pro všechny zájemce. Vše ve spolupráci s naší partnerskou firmou ARCONMAG-AWD-RB sídlící v Hofu/D.

Jsme Vám vždy k dispozici v dotazech na téma smluv a možností spolupráce na nových trzích a ekonomických kontaktech.

Naším cílem je spokojený zákazník a dodavatel. Reagujeme rychle, levně a spolehlivě. Velmi rádi obdržíme Vaše dotazy / nabídky / poptávky.